ZAWODOWO Jestem prywatnym detektywem i pisarzem. Przez kilkanaście lat prowadziłem własne biuro detektywistyczne, jednak w 2021 roku zrezygnowałem z tego biznesu, by zająć się już wyłącznie pisaniem. Swego czasu, jako instruktor samoobrony przeprowadziłem kilkadziesiąt szkoleń z zakresu poprawy bezpieczeństwa.

LITERACKO Wszystko zaczęło się od chęci napisania poradnika dla kobiet (na temat bezpieczeństwa osobistego). Poradnik powstał, ale do dziś leży w szufladzie, bo bardzo szybko postanowiłem spróbować swoich sił w beletrystyce i od razu poczułem, że to jest to! Po sukcesie, jaki odniósł „Zwierz”, sprawy potoczyły się błyskawicznie i śmiało mogę powiedzieć, że pisanie powieści stało się moim drugim zawodem (ale piszę co chcę, kiedy chcę i tylko dlatego, że po prostu to lubię!). Tworzę powieści z pogranicza kryminału, thrillera i sensacji.

PRYWATNIE Urodziłem się w 1978r. we Wrocławiu, gdzie się wychowałem i spędziłem pierwszych 35 lat życia. Od kilku lat mieszkam w małym, bo 14‑tysięcznym zabytkowym mieście, które mogę nazwać moim miejscem na ziemi (nie wyobrażam sobie powrotu do dużej aglomeracji!). Cenię sobie spokój i kontakt z naturą. Mam trzy koty i doskonale znanego moim Czytelnikom psa o imieniu Zbychu (biały bokser). Uwielbiam gotować, a moim ostatnim odkryciem jest kociołkowanie. O ile w tygodniu skupiam się na pisaniu, tak weekendy spędzam w rodzinnym gronie.


MOJE MIEJSCA W SIECI: